30 березня 2011 р. - Щорічний 21 конкурс "МІС ОНАХТ 2011"

Факультет ТХіКВ представляла студентка гр. ТЗ-33 Подакова Анна Сергіївна "Міс гармонія"

23 березня 2011 року в Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройшла Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених «Актуальні проблеми розвитку харчових виробництв, ресторанного господарства і торгівлі». Вітаємо магістрів кафедри «Технології хліба кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів», що гідно представляли наш факультет. Демченко Алла за свою доповідь нагороджена дипломом І ступеню, а Місержи Максим дипломом ІІ ступеню.

22 березня 2011 р. відбулось 2 засідання секції технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів в рамках наукової студентської конференції ОНАХТ.

Бистріку О.В., яка підготувала свою доповідь під керівництвом д.т.н., проф. Іоргачової К.Г. та ас. Котузакі О.М. було нагороджено грамотою «За найкращу доповідь». Грамоти «За творчу активність» отримав Кеслер М.Н. (керівник – к.т.н., доц. Коркач Г.В.),  а «За найкращій підхід у вирішенні поставленої задачі» - Ковпак Ю.С.
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13
???�?�?�?�???? ???????�?�?�?�???????�?? Автор проекту: І.О. Кустов & С.М. Соц © 2010-2011.