17 - вересня 2019 р. Екскурсія на провідне підприємство галузі "INTER-EDINSTVO HOLDING"
Колектив кафедри технології комбікормів та факультет Технології зерна і зернового бізнесу висловлює вдячність керівництву ТОВ “Українське зерно”, ТОВ “Інбел”, а також Крамаренко С.П., Мальованому Є.А., Гапоновій Р.Г., Бережній Р. за організацію та проведення змістовної екскурсії для студентів IV курсу на сучасний завод преміксів Novacore.

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ  ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЇ
ЗЕРНА І ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ В БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ
«ЗДАЙ КРОВ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ»

24 квітня студенти факультету Технології зерна і зернового бізнесу прийняли участь у щорічній благодійній акції «Здай кров – врятуй життя».
Одеська обласна станція переливання крові виразила особливу подяку донорам факультету:

  • Нікітіна Єлизавета В'ячеславівна ТЗХ-21
  • Ковальчук Марина Станіславівна МТЕ-21
  • Згоба Тетяна Ігорівна                    ТЗХ-31
  • Єрошкіна Анастасія Сергіївна      ТЗХ-33
  • Магда  Олександр  Андрійович    ТЗХ-33

  Старший куратор факультету ТЗіЗБ,
  Турпурова Т.М.

29.01.2019 р. - проведено заняття з використання вогнегасника

27.11.2018р в ОНАХТ було проведено свято з нагоди 100-ї річниці заснування Національної академії наук України. На святі були присутні ректор, видатні науковці ОНАХТ, проректори, директори інститутів, декани, викладачі та студенти. Студенти факультету ТЗіЗБ разом із профкомами співробітників, студентів, студентським клубом ОНАХТ підготували презентацію про історію НАНУ, привітали науковців Академії, які своєю самовідданою працею забезпечують майбутнє нашої країни.

Заступник декана, доц. А.П. Лапінська
27.04.2017р. студенти факультету «Технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів і біопалива» прийняли участь у Дні підприємства «Одеський коровай», яке є одним із провідних підприємств галузі, точкою проходження практики, працевлаштування студентів спеціальності  «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів». Студентів чекала розповідь про підприємство, наявні вакансії а, по завершенні зустрічі, дегустація продукції.
27-28 квітня 2017 року в рамках міжнародної співпраці Одеської національної академії харчових технологій з Алматинським технологічним університетом (Республіка Казахстан), ведучими викладачами ВУЗів, було прочитано дистанційні відкриті лекції.
20 жовтня 2016 року ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АКАДЕМІЇ

Вересень-жовтень 2015 р. Виробнича практика (стажування) студента факультету Ціховського Станіслава у Франції - Ferme de Château-Garnier

Вересень-жовтень 2015 р. Виробнича практика (стажування) студентки факультету Праведної Дарії у Франції -

Chant de Blé Ferme de Gros Buisson

18 жовтня 2015 року в Україні відзначався День працівників харчової промисловості, до дня якого студентами факультету «Технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів і біопалива» було підготовлено свято, щоб привітати колектив академії, нагадати про благородність праці людей, які відповідають за кількість, якість та безпеку продуктів харчування.

Важливим для формування студента як висококваліфікованого спеціаліста є розуміння важливості, любов, повага до своєї спеціальності, саме з цією метою запропоновано було зробити витвори мистецтва із зерна та продуктів його переробки. Студенти всіх курсів, куратори груп приймали участь у підготовці виробів для ярмарки. Слід відмітити найактивнішу участь кафедри Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів; під керівництвом кураторів цієї кафедри студентами підготовлено найбільшу кількість виробів. Автори виробів: Балюк А.О., Качуріна Н.С., Руссу Ю.О., Лизак В.В., Чебан Д.А., Чупрік Х.С., Головащенко Л.С., Семенюк В.В., Марахіна Я.В. (ТХП-42); Максименко А.О., Майданюк О.С., Шадевська Ю.В., Сімонова А.О., Заяць М.М., Мірчева Т.Г., Райчева Г.І., Шеремета О.Л., Матвійчик О.Є., Косінчук А.С., Мурсал, С.Х., Оніщук А.М, Карпик Я.І. (ТХП-31, куратор, доц. Павловський С.М.); Амбросова Д. (ТХП-21, куратор, ас. Соколова Н.Ю.); Терзі М.Г., Фроленкова М., Черномордова О.В., Смоляк О.І., Тхоренко В.В. (ТЗ-23, куратор доц. Хоренжий Н.В.); Кулішов О.В., Щербаченко І.С., Рогожнікова О.А., Алейнікова С.О., Деменська М.О. (ТХП-32, куратор, доц. Макарова О.В.); Подопригора В., Осипова Г., Лисий С., Калугіна А. (ТЗ-22, куратор, доц. Дмитренко Л.Д.); Биканова А.П. (ТЗ-53); Дудник К.О., Климашенко Ю.В. (ТЗХ-11б, куратор доц. Кац А.К.); Жигунова Г.Д. (ТЗ-31, куратор ас. Шапкіна К.І.); Притуляк К.,Ткаченко Ю., Якушина Н., Нетечук Анна (ТЗХ-12, куратор, доц. Котузаки О.М.); колективи груп ТХП-51, ТЗХ-11а.
Факультет тісно співпрацює із механіко-технологічним технікумом, запрошуючи студентів для участі у різноманітних наукових, спортивних, культурних заходах. І цього разу студенти технікуму прийняли активну участь у святі, підготували значну кількість експонатів, які були представлені на ярмарку. Автори представлених виробів, студенти 1 – 4 курсів:  Брайко Владислав, Явтушенко Анастасія, Заячковська Карина, Мазур Діана, Сесицька Людмила, Копатько О.Г. Цупяк Т.В. Жоровека Т.М. Годованюк Н.В. Зеленчук К.Н.
Всі виручені кошти від продажу виробів, а це 2352 грн., будуть направлені для підшефної школи-інтернату в смт. Миколаївка.
Таким чином, своїми власними руками студенти змогли не тільки продемонструвати багатогранний діапазон можливостей використання зерна і продуктів його переробки, а й внести свою часточку у підтримці дітей, які потребують допомоги.
Любов та повага до своєї професії, доброта, мабуть це ті якості, які безумовно повинні бути у спеціалістів харчової промисловості, адже від них у значній мірі залежить економічне благополуччя та здоров’я нації.

Вважаємо, що всі, хто відвідав свято, отримали заряд позитиву від огляду зразків, представлених на ярмарку. Ми вдячні всім покупцям, які оцінили талант студентів, красоту представлених виробів та допомогли зібрати кошти. Окрема вдячність студклубу ОНАХТ, та його керівнику Котелевич Неллі Казимирівні за підготовлені номери художньої самодіяльності.
З 29 червня по 17 липня 2015 на кафедрі технології комбікормів і біопалива пройшли ознайомчу практику студенти першого курсу факультету технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів і біопалива. Після закінчення теоретичного курсу на кафедрі студенти ознайомилися з особливостями комбікормового виробництва на базі ТОВ «Агротрейд-Юг». Екскурсію по підприємству люб'язно погодилася провести заступник генерального директора комплексу з виробництва комбікормів ТОВ «Агротрейд-Юг» Сусло Вікторія Вікторівна.

Випуск висококваліфікованих фахівців, що відповідають постійно зростаючим вимогам ринку праці є основним завданням на факультеті Технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів і біопалива. Для формування гармонійно розвиненого, професійно-грамотного, творчого фахівця, який має високу духовність, моральну чистоту, професійну компетентність і фізичну досконалість на факультеті проводиться виховна робота.
Одним із важливих елементів є виховання у студентів цілеспрямованості, впевненості, волі, зміцнення здоров’я. Рівень фізичної підготовки та фізичний стан майбутнього покоління це показник здорового суспільства, а спорт – це міцний стимул для розвитку духовних цінностей молоді.
На даний час набуває популярності, як за рубежем, так і в нашій країні, міні-футбол. Сучасний міні-футбол має позитивний вплив не тільки на розвиток фізичних якостей, але й виховує почуття товариськості, поваги до партнерів та суперників, дисциплінованість, активність. Не викликає сумніву доцільність таких якостей у наших випускників, які мають стати професіоналами в своїй справі, очолювати та управляти колективами, сприяючи розвитку промисловості, держави в цілому.
Одним із традиційних заходів на факультеті є проведення щорічного  «Кубка декана  з міні-футболу». 25.05.15р. в спорткомплексі ОНАХТ  відбулось щорічне змагання, в якому взяли участь 5 команд. Цього року були запрошені студенти МТТ ОНАХТ для участі у змаганнях. Вважаємо таку практику доцільною, оскільки це дозволяє більш повно познайомити  студентів технікумів із академією, зацікавити, мотивувати для подальшого навчання та професійного зростання. Крім того, випускники технікумів швидше адаптуються до навчання в ВНЗ, поповнюючи ряди студентів у вже сформованих колективах груп.
Керівництво командою МТТ здійснював керівник кафедри фізичного виховання Косіцин Олександр Володимирович, який вболівав за своїх підопічних, підтримував та наставляв під час перерв.
Цікавою та насиченою була гра, кожна команда активно виборювала жадану перемогу, а вболівальники підтримували морально. Жаркі суперечки в командах після гри, побудова тактики нової гри, приємно було дивитись на студентів, які з таким запалом віддаються улюбленій справі.
Кубок декана факультету 2015 року та золоті медалі виборола збірна команда 4,5 курсу, срібний призер – збірна команда 1 курсу, бронзовий призер – збірна команда МТТ.

25 квітня 2015 р. - Традиційний "ТУРИСТИЧНИЙ ПЕРЕХІД"
Квітень 2015 р. Екскурсія на провідне підприємство галузі - м. Миколаїв - ТОВ "НІБУЛОН"
Березень 2015 р. Студенти факультету на екскурсії - ТОВ "Миколаївський хлібозавод №1"
Листопад 2014 р. Студенти факультету на екскурсії - Одеській КХП
Жовтень 2014 р. Студенти факультету на екскурсії - м. Ладижин, зернопереробний комплекс ВАТ "Миронівський хлібопродукт"
17 жовтня 2014р. День працівників харчової промисловості.
23 травня 2014р. День слов’янської писемності та культури
Квітень 2014 р. "День кафедри - харчової хімії"
14 - листопада 2013 р. Екскурсія на провідне підприємство галузі "Іллічівський зерновий термінал"

21-30 вересня 2013 р. Підписано Угоду про співробітництво та обмін досвідом в освітній діяльності ОНАХТ з Вищою Аграрною Школою Анже (Groupe ESA Франція).

Випускниця факультету 2013р. Чешенко Галина пройшла співбесіду і рекомендована для зарахування до Вищої Аграрної Школои Анже (лютий 2014 р.), з метою отримання другого диплому.
Вересень - 2013 р. Технологічна практика "Куліндоровський КХП"
Випуск 2013 р.
20 - 24 травня 2013 р. - Тиждень факультету ТЗХКВК і Б присвячений - Дню слов'янської писемності і культури
24 травня 2013 р. -День кафедри ТКіБ
19 травня 2013 р. - Традиційний "ТУРИСТИЧНИЙ ПЕРЕХІД"

24 квітня 2013 р. - Відкритая лекція генерального директора ТОВ "НІБУЛОН" Вадатурського Олексія Опанасовича

18-22 квітня 2013 р. - В рамках вивчення дисципліни "Наукові основи технології комбікормів і годівлі сільськогосподарськіх тварин" кафедрою технології комбікормів і біопалива для студентів 3 курсу проведено екскурсію в музей кафедри генетики, розведення та годівлі с/г тварин Одеського державного аграрного університету
22 квітня 2013 р. - Спортивно-оздоровчий табір ОНАХТ «Південний Буг»

19 квітня 2013 р. - Благодійні акції - не тільки чудова можливість допомогти людям, а й хороший спосіб об'єднати людей- донори факультету:

1

Мисько Катерина Миколаївна

ТЗ-11

2

Дєтков Григорій Григорійович

ТЗ-11

3

Мілєв Олексій Григорович

ТЗ-12

4

Козінська Олена Володимирівна

ТХП-11

5

Вишневський Роман Дмитрович

ТЗ-21

6

Федонюк Анастасія Олександрівна

ТЗ-21

7

Зеленко Ольга Михайлівна

ТЗ-21

8

Слав’янський Максим Владиславович

ТЗ-21

9

Опря Катерина Георгіївна

ТЗ-21

10

Юрченко Наталія Олександрівна

ТЗ-21

11

Андреєва Людмила Олександрівна

ТХП-21

12

Кандалінцева Анастасія Володимирівна

ТХП-21

13

Василенко Катерина Віталіївна

ТЗ-32

14

Рижа Світлана Павлівна

ТЗ-32

15

Попова Марія Миколаївна

ТЗ-32

16

Крилова Дар`я Ігорівна

ТЗ-32

17

Левіцький Дмитро Васильович

ТЗ-32

18

Максимова Ольга Олександрівна

ТЗ-32

19

Нікітін Олександр Олександрович

ТЗ-32

20

Ємельяненко Наталія Олегівна

ТЗ-32

21

Стуєнко Катерина Павлівна

ТЗ-32

22

Чемоданова Маргарита Юріївна

ТЗ-33

23

Метеленко Євген Олександрович

ТЗ-33

24

Ткаченко Василь Ілліч

ТЗ-33

25

Котельнікова  Оксана  Олександрівна

ТХП-31

26

Мальков  Роман  Юрійович

ТХП-31

27

Колесник Максим Іванович

ТХП-31

28

Великород  Павло  Юрійович

ТХП-31

29

Брянска  Любов  Ігорівна

ТХП-32

30

Денисюк  Олена  Федорівна

ТХП-32

31

Крохмаль  Анастасія  Миколаївна

ТХП-32

32

Мар`яновська  Яна  Станіславівна

ТХП-32

33

Гайворонська Анжела Віталіївна

ТХП-31

 

 

17 апреля 2013 г. - студенты факультета "Технологии зерна, хлебопродуктов, кондитерских изделий, комбикормов и биотоплива" на экскурсии - Ладыжинский зерноперерабатывающий комплекс ОАО "Мироновский хлебопродукт".

В ходе экскурсии студенты учавствовали в викторине. Победитель викторины студентка Мовчан Ольга получила поощрительный приз – планшетный компьютер «IPad».
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13